تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاشهریار ،دهشاد ،زمین + چهاردیواری + ویلا

شهریار ،دهشاد ،زمین + چهاردیواری + ویلا

1 روز پیش در دهشاد پایین

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
850 متر مربع
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,647,000 تومان
سلام و دورود
آژانس املاک ایران زمین هیچگونه آگهی فیک ندارد.
بهترین فایلهای مجتمع باغستان از متراژ 850متری و 1275 و 2550متری به قیمت بسیارمناسب را از بخواهید.

زمین و چهاردیواری و ویلاهای لوکس

چندین مورد در پروژه آسمان و شهرک استانداری

فایلهای 300متر به بالا به قیمت

زمین و ویلا خود را به ما بسپارید در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت می فروشیم.

خرید فروش دیوارکشی ویلاسازی