تائید
فروش مسکونیآپارتمانشیخ زاهد تراس ویو دار دوبلکس

شیخ زاهد تراس ویو دار دوبلکس

10 ماه پیش در شیخ زاهد

متراژ
207
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
23٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬270٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
207متر دوبلکس ویودار
3خواب،1خواب مستر
پارکینگ قید در سند
2تراس قابل چیدمان
5طبقه،4واحد
پذیرایی بزرگ
کالینت نئوکلاسیک

مشاور و بازدید:مهرشاد توفیق

—-اعتماد به ما تضمین سرمایه گذاری شماست—-

بزرگ ترین فایلینگ منطقه در لاهیجان…