تائید
فروش مسکونیآپارتمانصدف فاز 1 عرفان

صدف فاز 1 عرفان

2 سال پیش در کیش

متراژ
105
ساخت
1397
قیمت کل
12٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬238٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
105 متر
2 خواب
دونبش
خوش نقشه
شیک و تمیز
و......

مسکن هادیزاده

بابیش از دو دهه سابقه درخشان

شعبه کیش /سارینا1 واحد 504
شعبه مشهد / نبش هاشمیه 3