تائید
فروش مسکونیآپارتمانصرافهای شمالی /170 متر /2پارکینگ/ویو عالی/ مشاعات

صرافهای شمالی /170 متر /2پارکینگ/ویو عالی/ مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
205٬882٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
2
در یکی از بهترین لوکیشن های سعادت آباد

صرافهای شمالی ________ ویو بی نظیر ابدی و شناور در نور

170 متر
پلان تفکیکی

3 خوابه یک خواب مستر

_________________________
لابی مجلل
لابیمن 24 ساعته

_______
2 پارکینگ سندی باکس

استخر سونا جکوزی

روف گاردن چهارفصل
____________________
ازهمه مهمتر، ، فروشنده واقعی و مطمئن

__________________
فایل 100٪ شخصی ، لطفا دوستان مشاور همکار تماس نگیرند

___________
کارشناس فروش :
سعید پاکنژاد

**** املاک بزرگ یوسفیان علامه شمالی روبروی بانک ملت *****
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سعید پاکنژاد 09199537982