ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
طالقان،باغ و باغچه در متراژهای متفاوت
2 روز پیش در طالقان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
1,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
2,488,000 تومان
« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »
طالقان؛نگین سبز استان البرز
زمین
*631متر*
*سند تک برگ ششدانگ*
*دورتادور پایه گذاری شده*
*خوش قواره*
*دسترسی ماشین رو*
1/570
زمین
*850متر*
آبیزار
*دورتادور فنس کشی شده*
*دنج وباصفا*
*نهال کاری شده*
1/100
زمین
*250متر*
*سند تک برگ ششدانگ*
*خوش قواره*
*مناسب سرمایه گذاری*
750
*باغ و باغچه در متراژ های متفاوت موجود می باشد*
جهت دریافت اطلاعات بیشتر پاسخگوی شما هستم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت