تائید
فروش مسکونیآپارتمانطبقه اول121متری3خوابه تاپ لوکیشن فاز8پردیس

طبقه اول121متری3خوابه تاپ لوکیشن فاز8پردیس

2 سال پیش در پردیس

متراژ
121
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬074٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
درود و عرض ادب و احترام
پردیس به فاصله 15 کیلومتری تهران
بهترین گزینه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت وبلندمدت
پروژه برند و فعال منطقه
-------------
فاز 8 پردیس
محله یک
بلوک دوکله و بر بلوار
دسترسی فوق العاده

طبقه اول
جهت شرقی
3 خوابه
121 متری
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
--- --------------
مشاور شما فروتن