تائید
فروش مسکونیآپارتمانعراقی/112متر2خ/فول مشاعات هتلینگ

عراقی/112متر2خ/فول مشاعات هتلینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
17٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬357٬000 تومان
طبقه
4
✅✅✅املاک سران✅✅✅

‏‎ ⭕در کنارتان هستیم از صفر تا صد معامله⭕
‏‎☑️اپارتمانی با چشم انداز خیره کننده بدون مشابه☑️

‏‎❌فرعی دنج و اصیل نشین پاسداران❌
⬅️‏ساختمانی فاخر ویو ابدی➡️‎
◼️در متراژهای 98٫92٫115 موجوده◼️
✔️112 متری 2 خواب مستر
‏‎✔️واحد شناور نور آفتاب
‏‎✔️پلان ژورنالی با قابلیت تفکیک فضاها
✔️لوکیشن ایده آل منطقه
✔️مشاعات لوکس دیدنی با طراحی خیره کننده
‏‎✔️متریال اروپایی در خور تحسین
‏‎✔️ روف گاردن دیزاین شده زیبا با چشم انداز360درجه✔️
‏‎✔️سرایداری مقیم 24 ساعته
‏‎ ❌فایل های مشابه موجود است❌

‏‎ ⬅️با یک تماس فایل مورد نظر خودرا پیدا کنید➡️
کارشناس منطقه رادمهر