تائید
فروش مسکونیآپارتمانعسگریان / 235 متر فول مشاعات متریال تراس ویو

عسگریان / 235 متر فول مشاعات متریال تراس ویو

1 سال پیش در تهران

متراژ
235
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
52٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
221٬276٬000 تومان
طبقه
5
فایل مونوپول ( با احترام 1٪ کمیسیون )
تا پ لوکیشن فرمانیه عسگریان
ساختمان فول مشاعات
235 متر 3 خواب 1 مستر ( خواب ها بزرگ )
با متریال فوق العاده لاکچری دیزاین و بازسازی شده
سند شخصی تک برگ بدون ریشه
52 میلیارد