تائید
فروش مسکونیآپارتمانعطاران 102متر خوش نقشه

عطاران 102متر خوش نقشه

2 سال پیش در قم

متراژ
102
ساخت
1397
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬803٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
به نام یگانه معمار هستی
___________________________
عطاران
102متر
96ساخت
2خواب
4واحدی 2لابی
طبقه 2 از 10
نورگیر عالی
خوش نقشه
مجموعه ای زیبا و نوساز
____________________________
فایل های مشابه نیز موجود میباشد.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
دپارتمان املاک رویال||محمد جواد سعیدی