تائید
فروش مسکونیآپارتمانعظیمیه/230متر/نوساز/تهاتر نقد/تاپ لوکیشن

عظیمیه/230متر/نوساز/تهاتر نقد/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در کرج

متراژ
230
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
25٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬869٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
عمارتی مجلل

مناسب خاص پسندان

تاپ لوکیشن برند عظیمیه

نما مدرن و فاخر

230 متر
✅تکواحدی
✅پلانی بی نظیر و خاص
✅طبقه 5
✅نوساز
✅کلید نخورده
✅3 خواب
✅خواب مستر

✅2 تراس کاربردی
سراسر نور پلان بی نقص و رویایب
✅تراس با چشم انداز زیبای کوه
✅تراس با چشم انداز زیبای شهر

✅چشم اندازی ابدی و همیشگی

✅دسترسی فوق العاده اسان

✅سالن خوش نقشه با نور عالی و کاملا پرده خور

✅گرمایش و سرمایش : داگت اسپیلت

✅2 پارکینگ سندی

شرایط معامله :

تهاتر با باغ و یا اپارتمان کوچکتر ، تجاری کوچک
ما بقی نقد

برای ارائه فایلهای مشابه لطفا تماس حاصل فرمایید

املاک بهاران
با 24سال سابقه صادقانه و درخشان

پهلوانی کارگزار واحدهای لوکس عظیمیه