تائید
فروش مسکونیآپارتمانعظیمیه 95 متر نوساز لوکیشن تاپ

عظیمیه 95 متر نوساز لوکیشن تاپ

1 سال پیش در کرج

متراژ
95
ساخت
1401
قیمت کل
100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬052٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️لوکیشن تاپ و

برند عظیمیه⚜️
⚜️نما مدرن و باشکوه

⚜️ 95 متر

⚜️ نوساز

⚜️ 2 خواب

⚜️ سند تک برگ

⚜️ جهت توضیحات کامل و معرفی فایلهای مشابه باافتخار پاسخگوی شما عزیزان هستیم⚜️

⚜️ کارگزار اپارتمانهای لوکس : نادری ⚜️

⚜️ املاک بهاران با 24 سال سابقه صادقانه و درخشان ⚜️