تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاعمارت زیبا2000متری سنددار منطقه رویان

عمارت زیبا2000متری سنددار منطقه رویان

2 سال پیش در نور

متراژ
600
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
95٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬500٬000 تومان
متراژ زمین
2000
موتورخانه
متراژ زمین 2000
متراژ بنا 600
تعداد اتاق 5

موقعیت ملک : شمالی,جنوبی
مشخصه ملک : جنگلی
وضعیت سکونت : سکونت مالک
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ

تهاتری 40 درصد با ویلا یا زمین کوچکتر در رویان یا نوشهر