تائید
فروش مسکونیآپارتمانعمارت کلاسیک / 118 متر / کلید نخورده / 2 پارکینگ

عمارت کلاسیک / 118 متر / کلید نخورده / 2 پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
118
ساخت
1400
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
211٬864٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
درود بیکران

عمارت کلاسیک واقع در شهرک غرب

⭕️ 118 متر _ 2 خواب بزرگ
⭕️ هر 2 خواب مستر

⭕️ طبقه سوم
⭕️ روبه آفتاب (غرق در نور واقعی)

⭕️ بدون دیوار مشترک
⭕️ بدون مشرف با چشم انداز عالی

⭕️ دورتادور واحد پنجره های قدی (آکواریومی)
⭕️ بدون کوچکترین فضای پرت (100٪ فضای مفید)
⭕️ اتاق خواب ها دارای کمد دیواری های بزرگ و عمیق

⭕️ واحد دارای 2 پارکینگ سندی
⭕️ ورودی لابی مجلل و باشکوه
⭕️ لابی من 24 ساعته و سرایداری مقیم
⭕️ سالن اجتماعات وسیع و هوشمند
⭕️ سالن بدنسازی با تمامی تجهیزات
⭕️ روف گاردن با چشم انداز 360 درجه
⭕️ متریال برند (مارکدار و درجه یک)
⭕️ مدیریت عالی ، امنیت بالا و ساکنین با فرهنگ

➡️➡️ بدون مشابه در منطقه در این رنج قیمت ⬅️⬅️

✅️ سند تکبرگ و آماده انتقال
✅️ آخرین بازدید شما
.................................................................
کارشناس امور ملکی شما : علی معصومی