تائید
فروش مسکونیآپارتمانغرب باقری/94متر/دوم سندی/خوش نقشه/فرعی

غرب باقری/94متر/دوم سندی/خوش نقشه/فرعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
94
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬702٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
مسکن فرشته ( لطفا با دقت مطالعه شود)

فروش فوق العاده و زیر قیمت یک دستگاه آپارتمان در فرعی عالی و دنج به مدت محدود!!

94 متر 2 خوابه22سال ساخت طبقه دوم سندی و سوم رویتی بسیار خوش نقشه و بدون پرتی

سالن مربع و پرده خور و پنجره های قدی و دلباز و قابل چیدمان رویایی

آشپز خانه بزرگ و پرکابینت و عالی برای بازسازی

اتاق خوابهای 12 و 14 متری و کمد دیواری های جادار و تراس بزرگ و کاربردی و روبه حیاط

مشاعات و نمای شیک و بینظیر

همسایگان با فرهنگ

مالک صددرصد فروشنده و آماده امضا

و توضیحات شنیدنی دیگر

کارشناس و امین شما در منطقه

سعید خزایی
___________________________________________
مالکین محترم محدوده تهرانپارس

اگر قصد فروش یا اجاره آپارتمان یا کلنگی خود را دارید
در عرض 10 روز کاری با تبلیغات گسترده برایتان
انجام می دهم .فقط کافیست با من تماس بگیرید.

من بهترین مشاوره و کارشناسی را در اختیارتان می گذارم.

کارشناس و امین شما در منطقه

سعید خزایی

برای شما بهترین ها را آرزو میکنم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی