تائید
فروش مسکونیآپارتمانغربی پاداد / 97 متر سال 93 تاپ لوکیشن

غربی پاداد / 97 متر سال 93 تاپ لوکیشن

1 سال پیش در اهواز

متراژ
97
ساخت
1392
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬505٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
>

مشاور املاک امام
اصلی جوادالامه بین 10 و 11 روبرو مسجد ✔️
____________________

⚜️ وقت بخیر

غربی پاداد تاپ لوکیشن
سال 92 متراژ 97 دو خواب رو به آفتاب
تمییز فول امکانات کامل ، مالک ساکن

✅️ بهترین گزینه تو این رنج قیمت

قابل تهاتر با سه خوابه در پاداد و اریاشهر تا رنج قیمت 6 میلیارد ✅️

جهت خرید بهترین گزینه های بازاره ملک پاداد یا سپردن ملک به آدرس درج شده اول اگهی مراجعه کنین .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید محمد امیر امام

آژانس املاک امام

تاسیس از سال 54 توسط حاج سیدنظام امام