تائید
فروش مسکونیآپارتمانغیوری 180 متری 3 خواب آپارتمان تک واحدی

غیوری 180 متری 3 خواب آپارتمان تک واحدی

2 روز پیش در شهادت ری

متراژ
180
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏25,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏142,222,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
این آپارتمان 180 متری فوق لوکس در بهترین موقعیت مکانی، واقع در خیابان غیوری، چهارراه خط آهن قرار دارد. ✅

⭐️ ویژگی ها و امکانات کلیدی:
⚜️ 3 خواب بزرگ و نورگیر (2 خواب مستر)
⚜️ سال ساخت 1400، طبقه دوم از 5 (تک واحدی)
⚜️ 2 پارکینگ سندی غیرمزاحم (محاسبه جداگانه)
⚜️ 2 تراس کاربردی و دلباز
⚜️ سالن و هر سه خواب مجهز به اسپیلت
⚜️ تمامی خواب ها دارای کمد دیواری جادار
⚜️ آشپزخانه با کابینت های هایگلس سوپرمارکت

✨ مزایای ملک:
✅ نقشه بی نظیر و سالن مربع شکل با قابلیت چیدمان عالی
✅ نورگیری فوق العاده از دو جهت شمالی و جنوبی
✅ سالن سرتاسر پنجره خور، غرق در نور مستقیم

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید، لطفاً از طریق چت دیوار با ما در ارتباط باشید. ⭐️
مشاور و کارشناس امور ملکی: مقدادی