ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فاز 1 شخصی ساز 114 متری خام خوش نقشه
فاز 1 شخصی ساز 114 متری خام خوش نقشه
2 سال پیش در پرند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
114
ساخت
1402
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬210٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
مناسب سخت پسندان
حتما فیلم واحد و مشاهده کنید
3 طبقه 2 واحدی
کارشناس فروش : مهندس سعیدی
ادرس دفتر در بلد مپ و نشان ثبت شده املاک هما پرند
پرند فاز 2 بالاتر از میدان استقلال روبروی مسجد جامع املاک هما
خرید و فروش ویلا و باغ ویلا
خرید و فروش شخصی ساز ها
خرید و فروش زمین تجاری و مسکونی
خرید و فروش مسکن مهر
خرید و فروش مغازه تجاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت