تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 4 شمال ساسان تک خواب 70 متری

فاز 4 شمال ساسان تک خواب 70 متری

1 سال پیش در پرند

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬714٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
فاز 4 شمال
ساسان
تک خواب
70 متر
پارکینگ مسقف
انباری
حیاط خلوت 7متری اختصاصی
تراس جدا دارد
فول امکانات
تخلیه به روز
قابلیت رهن تا 200 تومن
دسترسی فوقالعاده
لوکیشن بر خیابان
بهترین گذینه برای خرید و سرمایه گذاری

فرجاد شجاعی هستم برای یک خرید مطمئن و پرسود میتونم کمکتون کنم.

#پرند
#فاز4شمال
#سرمایه_گذاری_مطمئن
#تهران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!