تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 8 دره بهشت 99 متری سالن جنوبی

فاز 8 دره بهشت 99 متری سالن جنوبی

1 سال پیش در پردیس

متراژ
99
ساخت
1403
قیمت کل
2٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬040٬000 تومان
طبقه
3
✅املاک عاکف

✅✅فاز 8 (دره بهشت)

✅محله 1

✅✅4 طبقه 2 واحدی

✅سالن جنوبی غرق در نور

✅✅99 متر

✅✅در مجاورت فضای سبز و تجاری

✅✅دسترسی سریع و آسان به سوپرمارکت نانوایی و پروتئینی

✅واحد در حال حاضر در مرحله نارکاری است✅

✅✅ساعت تماس8 تا11:30

✅✅✅عاکف