تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 8 /شخصی ساز/ ویودار/ غرق در نور

فاز 8 /شخصی ساز/ ویودار/ غرق در نور

2 سال پیش در پردیس

متراژ
195
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬717٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
فاز 8

✳️تضمین آینده با سرمایه گذاری در فاز 8 پردیس

⚜️شخصی ساز محله 1
⚜️خیابان ولیعصر

⚡️6 طبقه ......2 واحدی
⚡️195 متری .....3 خواب .....2 خواب مستر
⚡️175متری ......3 خواب .....2 خواب مستر
⚡️متریال عالی
⚡️نما سنگ
⚡️واحد خام

✳️دسترسی عالی به خیابان ولیعصر و مرکز خرید و آموزشی.......

⚜️بازدید با هماهنگی قبلی
⚜️پاسخگویی 9 الی 23
⚜️مشاور ......خ آذرپور

✳️خرید و فروش آپارتمان
✳️ویلایی
✳️شخصی
✳️مسکن مهر
✳️تجاری
✳️مشارکت در ساخت