ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فاز 8/ فول / تاپ لویشن
فاز 8/ فول / تاپ لویشن
1 سال پیش در پردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
3٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬714٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
♧هوالرزاق♧
◇یک واحد 105 متری واقع در ناحیه 1 فاز 8 با مشخصات زیر به فروش میرسد:
◆وام واحد به روز میباشد
◇عرصه واحد به مبلغ 121 میلیون تومان تسویه شده
◆واحد قابلیت 400 الی 450 رهن را دارد◆
◆املاک جولیان فایلینگ تخصصی فاز 8◆
◆ متناسب با هر بودجه ای پیشنهادی داریم ◆
☎️ مشاور تخصصی امور ملکی شما: محمد الیاسی ☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت