ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فاز 8 پردیس محله 1 طبقه اول تراس دار بلوک ساکندار
فاز 8 پردیس محله 1 طبقه اول تراس دار بلوک ساکندار
1 سال پیش در پردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
2٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬800٬000 تومان
طبقه
1
فروش ویژه مسکن مهر در فاز 8 پردیس
زیر قیمت کارشناسی
فاز 8 پردیس
محله 1 خیابان تخت جمشید
واحد 100 متری 2 خواب +12 متر تراس قابل چیدمان
بلوک ساکندار
محله آباد و دسترسی عالی به مرکز خرید
سالن جنوبی غرق نور
واحد های مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت