تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 8 پردیس واحد خام 105متری تاپ لوکیشن فاز هشت

فاز 8 پردیس واحد خام 105متری تاپ لوکیشن فاز هشت

1 سال پیش در پردیس

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
2٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬523٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
فروش ویژه مسکن مهر در فاز 8 پردیس
به قیمت رسیده و دور از هیجانات بازار
تاپ لوکیشن فاز هشت
========
واحد 105متری 2خواب

واقع شده مقابل بزرگترین فضای سبز در حال احداث فاز هشت

ویو ابدی بدون مشرف

واحد خام و قابل فول شدن با سلیقه شما

معرفی اکیپ برای فول کردن واحد با ما

سالن جنوبی غرق نور

استاندارد ترین نقشه در فاز8

املاک جولیان

دارای جواز کسب و کد رهگیری از اتحادیه املاک
========
مشاور تخصصی فاز هشت پردیس

بهمن پور