تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز 9 / 78متر دوخواب / فول شیک

فاز 9 / 78متر دوخواب / فول شیک

1 سال پیش در پردیس

متراژ
78
ساخت
1401
قیمت کل
2٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬717٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⭐ از بازدید تا تحویل کلید در کنار شما ⭐

▪︎تاپ لوکیشن فاز 9
▪︎پروژه خاص و بنام
▪︎مجتمع ارکیده

▪︎فول شیک
▪︎78متر دوخواب
▪︎طبقه اول

▪︎آسانسور فعال
▪︎نگهبانی 24 ساعته
▪︎قابلیت رهن تا 350 میلیون

♻️ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

" تمامی واحدها شامل رمز تصدیق و شناسه سند و استعلامات بروز از شرکت عمران پردیس میباشد "

⚜ مسکن خلیلی ⚜

⚜ عضو رسمی اتحادیه املاک شهرستان پردیس کد1068 ⚜

✔ کارشناس فروش : شهاب
.