تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز یک شمال شخصی ساز 94متری تک برگ

فاز یک شمال شخصی ساز 94متری تک برگ

1 سال پیش در پرند

متراژ
94
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
فاز یک
شخصی ساز
علامه طباطبایی
3 طبقه 2 واحدی
ساخته شده درزمین 350 متری
طبقه دوم
94متر مفید
سالن بزرگ مربعی نورگیر
دو خواب هر دو کمد دیواری
پارکینگ و انباری
باغچه بزرگ و سرسبز با درخت مثمر
سند تک برگ آزاد

دسترسی فوقالعاده

فرجاد شجاعی هستم برای یک خرید مطمئن و پرسود میتونم کمکتون کنم.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!