تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز یک مرمربتن شاندیز معاوضه با واحد مشهد

فاز یک مرمربتن شاندیز معاوضه با واحد مشهد

1 سال پیش در مشهد

متراژ
102
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬568٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
سلام خدمت همشهریان عزیز
واحد 102 متری در فاز یک مرمربتن شاندیز
ویو عالی
35متر مربع پذیرایی با نورگیری عالی
پارکینگ
200 میلیون وام
سند دار
زیر قیمت منطقه
فروش یا معاوضه با واحد هم قیمت در مشهد
برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
موارد مشابه:
حجاب 89 واحد 85 متری بازسازی شده شخصی ساز
اندیشه 7 همکف 70 متری بیات3 بنددار
96 متری هاشمی مهنه بنددار زیر قیمت قابلیت وام 800م
برای بازدید موارد دیگر حتما با ما همراه باشید