تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز11 دوخواب 87متر طبقه 10 جنوبی خام بدون بدهی

فاز11 دوخواب 87متر طبقه 10 جنوبی خام بدون بدهی

2 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬160٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
▪️فاز11
▪️دوخواب
▪️87متر

▪️طبقه 10 جنوبی
▪️غرق نور
▪️وام تسویه

▪️محله آباد رو به رشد
▪️دسترسی عالی
▪️آماده بازدید
_______________________________________________
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
به سلیقه خودتان دیزاین کنید
قابلیت رهن تا 270 میلیون بعد از فول شدن
تمامی عکسها متعلق به خود واحد می باشد
موارد مشابه متناسب با بودجه شما در تمامی فازها ☎️
_______________________________________________
مشاور شما
خانم ماهرو