تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز11 دوخواب 87متر طبقه8 عرصه تسویه

فاز11 دوخواب 87متر طبقه8 عرصه تسویه

2 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
2٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬068٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
▪️ فاز11
▪️ دوخواب
▪️ 87متر
▪️ طبقه هشتم

▪️ عرصه تسویه
▪️ فول لاکچری
▪️ محله آباد رو به رشد
▪️ گیت نگهبانی به همراه سرایدار مقیم

دارای مستاجر تا برج 6 به مبلغ 220 میلیون که از ثمن معامله کسر می گردد
مناسب سرمایه گذاری
موارد مشابه متناسب با بودجه شما در تمامی فازها ☎️

مشاور ماهرو