تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز11 طبقه8 جنوبی ویو ابدی

فاز11 طبقه8 جنوبی ویو ابدی

2 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬057٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
▪️ فاز11 ▪️ دوخواب ▪️ 87متر

▪️ طبقه 8 ▪️ جنوبی ▪️ ویو دار
_______________________________________________
فول بازسازی شده با بهترین متریال
پلتفرم عالی با مشاعات تمیز
سر در و لابی مجلل
گیت نگهبانی به همراه سرایدار مقیم
تخلیه،آماده سکونت و سرمایه گذاری
_______________________________________________
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
قابلیت رهن تا 350 میلیون
تمامی عکسها متعلق به خود واحد می باشد
موارد مشابه متناسب با بودجه شما در تمامی فازها ☎️

مشاور ماهرو