تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز11 طراوت ویو دار طبقه 9 جنوبی دسترسی

فاز11 طراوت ویو دار طبقه 9 جنوبی دسترسی

2 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1400
قیمت کل
3٬020٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬712٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
فاز11 دوخواب 87متری
خیابان طراوت
طبقه 9 جنوب غربی

تراس بدون مشرف با دید و ویو عالی
بهترین لوکیشن منطقه از نظر خدمات رفاهی و ...
واحد فول امکانات

⭕ در رهن مستاجر تا برج8 به مبلغ 290 میلیون که از
ثمن معامله کسر می گردد ⭕

مناسب سرمایه گذاری
تمامی عکسها متعلق به خود واحد می باشد
موارد مشابه متناسب با بودجه شما در تمامی فازها ☎️

مشاور شما خانم ماهرو