تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز2/آپارتمان 80متر/شاهکار(زیر ارزشمند)

فاز2/آپارتمان 80متر/شاهکار(زیر ارزشمند)

1 سال پیش در پردیس

متراژ
80
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬750٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان سند تک برگ به قیمت مسکن مهر

آپارتمان 80متری
2خواب
فول امکانات بازسازی
سند تک برگ
قابلیت رهن تا 500میلیون
قابلیت دریافت وام تا 600میلیون
فاز 2خیابان مطهری(منطقه یک پردیس)
زیر قیمت کارشناسی به دلیل نیاز مالی
به دلال و کاسب فروخته نمیشود
فقط فقط نقد
بازدید =خرید