تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز3شخصی ساز تک واحدی 133متر 3خواب

فاز3شخصی ساز تک واحدی 133متر 3خواب

1 سال پیش در پرند

متراژ
133
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬187٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
شخصی ساز
فاز 3
تک واحدی پشت پرند مال
133متر 3خواب
یک خواب مستر
سالن بزرگ مربعی نورگیر فوقالعاده
پنجره یک تیکه
خواب ها هر 3 تا پنجره خور
آشپزخانه بزرگ
متریال ساخت درجه یک
واحد آماده بلوک ساکن دارد
پارکینگ بزرگ انباری 4متری
آسانسور روشن
200تومن برای تحویل سند
تحویل سند برج 7
لوکیشن کم نظیر
دسترسی در نزدیکترین حالت ممکن

فرجاد شجاعی هستم برای یک خرید مطمئن و پرسود میتونم کمکتون کنم.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!