تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز6 شمال / کوه نور / سرمایه گذاری

فاز6 شمال / کوه نور / سرمایه گذاری

1 سال پیش در پرند

متراژ
85
ساخت
1399
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬435٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬882٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
واحدی نمونه مناسب سرمایه گذاری و سکونت

85 متر مفید
فول امکانات
تخلیه

تمامی استعلامت گرفته شده

مشاوران راه بنفش حافظ سرمایه شما هستن

برای فایل های مشابه با هر بودجه ای با ما تماس بگیرید

پاسخگویی 7:00 صبح تا 2:00 بامداد