تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز8/محله یک 106 متر کلید نخورده

فاز8/محله یک 106 متر کلید نخورده

1 سال پیش در پردیس

متراژ
106
ساخت
1402
قیمت کل
3٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬849٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدای مهربانی

____________________________________
آپارتمان سوپر لاکچری کلید نخورده

متراژ_______ 106
خواب______2
سالن جنوبی
پروژه برند
محله یک
قیمت به دور از هیجانات بازار و کارشناسی شده
لوکیشن تخت جمشید
دارای سند عرصه و اعیان
مدارک شسته و رفته
آماده ی انتقال
انباری داخل پارکینگ و آشپزخانه بزرگ
کلید نخورده مناسب زوج

قابلیت رهن تا 500 میلیون
بلوک ساکن و مشاعات مرتب

عکس مربوط به واحد است.
_________________________________
مشاور تخصصی منطقه : شکاری