تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز8شخصی ساز126متری محله1 ولیعصر تاپ لوکیشن

فاز8شخصی ساز126متری محله1 ولیعصر تاپ لوکیشن

1 سال پیش در پردیس

متراژ
126
ساخت
1400
قیمت کل
6٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬015٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا

فـروش واحـد شــخــصــی ساز

126 متری 2 خواب بدون پرتی✔️

2 خواب و یک خواب مستر✔️

بسیار خوش نقشه و خوش ساخت✔️

موقعیت مکانی عالی ولیعصر محله 1 ✔️

4 طبقه _ 2 واحدی _ همه واحد ها ساکن و با مدیریت قوی و همسایگانی متشخص و محترم ✔️

سالن غرق در نور بدون مشرف ویو ابدی✅

مهندسی ساز با متریال درجه 1✔️

قیمت قابل مذاکره است✅

املاک عاکف با جواز کسب و کد رسمی اتحادیه (512)

آدرس املاک= فاز 8 / اولین صنف تجاری واقع در بر بلوار امیر کبیر/ جنب پمپ بنزین

مشاور و امین شما سـعـیـدی

اعتبار❤️‍ـتخصص❤️‍ـتعهد
اعــتــبــار مــا اعتــمــاد شـماسـت
اعــتــمــاد شما سـرمــایــه مـاسـت