تائید
فروش مسکونیآپارتمانفاز8هشت /محله 1 /فول

فاز8هشت /محله 1 /فول

1 سال پیش در پردیس

متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
3٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬619٬000 تومان
طبقه
5
✔️پردیس فاز هشت
✔️محله 1 بهترین محله فاز 8خیابان ملک الشعرا
✔️105متری دو خواب
✔️طبقه 5 (5 طبقه دو واحدی )
✔️وام تسویه
✔️فول امکانات (قابلیت رهن تا 400میلیون )
جهت بازدید تماس بگیرید✔️

⚜️خانم مسافری