تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفاطمی وزارت کشور 124 متر موقعیت 100٪ اداری

فاطمی وزارت کشور 124 متر موقعیت 100٪ اداری

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1375
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬806٬000 تومان
طبقه
6
مشاور املاک امید
فاطمی وزارت کشور
124 متر بازسازی شده کامل
موقعیت 100٪ اداری طبقه 6 با چشم انداز عالی
پارکینگ قابلیت پارک دو خودرو
انباری 6 متر
دو لاین آسانسور
سرایدار مقیم
مشاعات بازسازی کامل
فروشنده واقعی
زیر قیمت منطقه
بازدید با هماهنگی قبلی