تائید
فروش مسکونیآپارتمانفایل زیر فی مناسب سرمایه گذاری

فایل زیر فی مناسب سرمایه گذاری

1 سال پیش در امام خمینی

متراژ
85
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬764٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
تماس بدون محدودیت زمانی

فروش ویژه و فوری: آپارتمان 85 متری با 2 خواب در لوکیشن عالی!

ویژگی های خاص:

• متراژ: 85 متر

• تعداد خواب: 2 خواب

• نیاز به بازسازی: فرصتی برای طراحی و دکوراسیون دلخواه شما!

• امکانات: پارکینگ و انباری

چرا این آپارتمان را انتخاب کنید؟
این آپارتمان در یکی از بهترین لوکیشن های شهر واقع شده و با توجه به قیمت مناسب، یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاری است. با کمی بازسازی، می توانید ارزش ملک را به طرز چشمگیری افزایش دهید!

⏳ فروش فوری: این فرصت را از دست ندهید! قیمت مناسب و شرایط ویژه فقط برای مدت محدود!

املاک گل نرگس با بیست سال سابقه و اعتبار نبش امام خمینی 63

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، همین حالا تماس بگیرید!

این آپارتمان می تواند خانه رویایی شما یا یک سرمایه گذاری سودآور باشد. منتظر شما هستیم!

پاکدل هستم

حریم امنتون با من❤️