تائید
فروش مسکونیآپارتمانفایل شخصی/سرمایه گذاری/غرق نور/بمب منطقه/بی همتا

فایل شخصی/سرمایه گذاری/غرق نور/بمب منطقه/بی همتا

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬081٬000 تومان
❌❌❌❌❌❌
61متر
1 خواب

■■■■■■■■■■■
همین امروز از این موقعیت استفاده کنید
■■■■■■■■■■■

به قیمت رسیده
❌❌❌❌❌❌ ___♧قویترین لوکیشن منطقه______ملک شمالی واحدجنوبی

منتظر تماس شما هستم ______