تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرخی یزدی 132متر 3خوابه تکواحدی 10ساله بدون مشرف

فرخی یزدی 132متر 3خوابه تکواحدی 10ساله بدون مشرف

2 سال پیش در تهران

متراژ
132
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
18٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬151٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فرخی یزدی منطقه مسکونی خیابان 15 متری
سالن خوش نقشه وسیع با کف سنگ قابلیت
چیدمان دلخواه با نورگیر عالی.یکخواب مستر
پارکینگ مستقیم با 2 بالکن.عکسها واقعی هستند
تخفیف در جلسه.ریشه ملک کاملا شخصی و سالم
دسترسی به مترو مرکز خرید 5 دقیقه.از 9 صبح تا
12 شب پاسخگو هستم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی