تائید
فروش مسکونیآپارتمانفردوس/74 متر/2خواب

فردوس/74 متر/2خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬689٬000 تومان
طبقه
3
بلوار فردوس غرب

⚜️شهرک پرواز⚜️

✅️74 متر

✅️2خواب

✅️8 واحدی

✅️ملک شمالی

✅️پارکینگ انباری سندی

✅️واحد جنوبی

✅️سالن پرده خور

✅️خوش نقشه

✅️بدون پرتی

تماس 8صبح الی 00:00

⚜️گروه املاک بزرگ پایتخت ⚜️

حسنی