تائید
فروش مسکونیآپارتمانفردیس/ 115متری(2خواب)کلید نخورده/برند دهکده

فردیس/ 115متری(2خواب)کلید نخورده/برند دهکده

2 سال پیش در فردیس

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
7٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
املاک بزرگ شباهنگ آسمان ⭐⭐⭐⭐⭐

✅متراژ:120

✅طبقه:1

✅تعداد خواب:2

مدیریت مجموعه : جواد خشنود ✔️

آدرس دفتر : ⚜️ فردیس خیابان قریشی شمالی جنب بازار گلستان املاک بزرگ شباهنگ آسمان ⚜️