تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرصت سرمایه گذاری در فاز11 پردیس

فرصت سرمایه گذاری در فاز11 پردیس

1 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬413٬000 تومان
طبقه
همکف
پردیس به فاصله 15 کیلومتری تهران قطب سرمایه گذاری تهران
———————————————————
▪️فاز ١١
▪️زون 1
▪️طبقه همکف
▪️عرصه تسویه
▪️٨٧ متر
▪️٢خواب

———————————————————
قیمت ها به دور از هیجانات بازار
———————————————————
فایل های مشابه در همه فاز های پردیس با بودجه شما موجود است
———————————————————
مشاور شما کاوه

بامجوز رسمی از اتحادیه املاک پردیس