تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرصت محدود/شکار/90مترسجادیه

فرصت محدود/شکار/90مترسجادیه

9 ماه پیش در الهیه

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
3٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬444٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▪️املاک تخصصی هیلان

“عزیزپور هستم ،مدیریت املاک و مهندس عمران با 10سال سابقه اجرایی و مشاوره”

⚜️اکازیون و کم مشابه⚜️

‏_________( your peace,our promise)___________

برای خرید و فروش موارد دلخواه با ما تماس بگیرید

املاک تخصصی هیلان((آرامش شما ،تعهد ما))

❇️مشارکت در ساخت
❇️خریدوفروش___تهاتر