ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فرصتی *در پونک سرمایه گذاری*سند تک برگ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
78
ساخت
1400
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬102٬000 تومان
طبقه
5
سند تک برگ شخصی
78 متر فول تراورتن ⭕
❌نکته مهم قیمت واحد است که تضمینی
❌ 30 درصد زیر قیمت واحدهای مشابه در ❌برج است
مالک فروشنده ⛔
بازدید خرید ⛔
تک بازدید ⛔
بازدید آزاد ⛔
فروش فوری ✅
تخفیف ویژه ویژه ویژه تا فردا ظهر ....✅
مددی
املاک بارمان قویترین منطقه5
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت