تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه 160 متر نوساز مدرن فول مشاعات

فرمانیه 160 متر نوساز مدرن فول مشاعات

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
31٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
198٬375٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
فرمانیه 160 متر 3 خواب 2 مستر

پنجره تمام قد، ویو مشجر

2 پارکینگ سندی

لابی مبله، لابی من
استخر، سونا، جکوزی
سالن اجتماعات، سالن ورزش، اتاق ماساژ
روف گاردن

زرین