تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه 175 متر نوساز مدرن

فرمانیه 175 متر نوساز مدرن

1 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
217٬142٬000 تومان
طبقه
2
فرمانیه
175 متر 3 خوابه
مدرن
نوساز
لابی، استخر سونا، روف گاردن، سالن اجتماعات
ویو عالی