ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فرمانیه 479متر مشابه پنت ،4جهت ویو ابدی
فرمانیه 479متر مشابه پنت ،4جهت ویو ابدی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
479
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
124٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
258٬872٬000 تومان
طبقه
10
♨️♨️فروش فوری فوری
♨️♨️مالک پول لازم
⚜☘☘☘4جهت دیدوویو ابدی
⚜3جهت افتابگیر
⚜ارتفاع سقف بلند 4متر
⚜30مترتراس باچشم انداز ابدی
⚜4پارکینگ سندی+مزاحم
⚜متریال لاکچری
♨️♨️مشاعات وامکانات رفاهی لاکچری
⚜لابی مبله /لابی من /سالن اجتماعات /⚜استخرسوناجکوزی/سالن ورزش/خدمتکار مستقر درساختمان
♨️بازدید وتماس ازساعت 7صبح تا11شب همه روزه حتی ایام تعطیل
☘☘#آپارتمان #ویلایی #پنت هاوس #قدرالسهمی #معاوضه #مشارکت درساخت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت