تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه/آپارتمان100متر/2خواب/سندتک برگ

فرمانیه/آپارتمان100متر/2خواب/سندتک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
15٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬000٬000 تومان
طبقه
4
❌فروش فوری منطقه❌

⚡ آپارتمان 100متر⚡
⚡2خواب⚡
⚡تراس کاربردی⚡
⚡ پارکینگ⚡
⚡ انباری⚡
⚡ آسانسور⚡
⚡ نور عالی⚡
⚡ طبقه4⚡
_____ ______________________________
........................................................
❗❗فروشنده پول لازم❗❗

⚡سند تک برگ بدون ریشه⚡

✅آپارتمان های نوساز.چند ساله،پیش فروش،با متراژهای مختلف متناسب با سلیقه شما عزیزان در منطقه موجود میباشد.

✅کارشناس فروش منطقه
خانم یکتا
املاک شایگان شعبه فرمانیه