تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه شرقی / 170 متر / بازسازی صفر تا صد

فرمانیه شرقی / 170 متر / بازسازی صفر تا صد

1 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1383
اتاق
3
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
176٬470٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
◀️◀️◀️◀️◀️فرمانیه شرقی▶️▶️▶️▶️▶️

✔170 متر متر سه خواب king
✅مشاعات فول و در حال راه اندازی کامل

✔پلان تفکیکی و کاملا مهندسی ساز بدون یکسانت پرتی
✅واحد صفر تا صد نوسازی شده

✔فرنیش کامل آشپزخانه برند Bosch آلمان
✅غرق در نور با چشم انداز کوهستان

✔منطقه دیپلمات نشین
✅امنیت بالا در منطقه

✔دسترسی بی نظیر به خیابان اصلی و مراکز خرید
✅مالک فروشنده واقعی

⚜⚜⚜⚜⚜بازدید = عقد قرارداد⚜⚜⚜⚜⚜

♦️پاسخگوی شما هفت روز هفته و هر ساعت از شبانه روز هستم♦️
_________________________________________________
⚜مشاور تخصصی در امور خرید و فروش واحد در منطقه⚜

♦️♦️♦️♦️♦️♦️***********♦️♦️♦️♦️♦️♦️

♦️♦️♦️♦️♦️♦️محمود صنعتی♦️♦️♦️♦️♦️♦️